Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitia de servicii de consiliere si dezvoltare personala elevi si parinti

Număr anunț
DA34457992
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Pr. Ghe. Sandulescu" Dragomiresti (CUI 18301820)
Cod CPV
80500000-9 · Servicii de formare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4 RON
Valoare atribuită
26.446.687 RON
Data publicării
08.11.2023 11:23
Data finalizării
09.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.446.687 RON

din 4 RON estimat