Atribuită Cumpărare directă

Politele RCA conform anunt nr. ADV1208852 si conform oferta financiara din 21.04.2021.

Număr anunț
DA27838282
Autoritate contractantă
SC APA SERV SA (CUI 22224874)
Furnizor / câștigător
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
682 RON
Valoare atribuită
682 RON
Data publicării
23.04.2021 00:00
Data finalizării
23.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

682 RON

din 682 RON estimat