Atribuită
Cumpărare directă
Examen clinic general - 25 lei Intocmire fisa aptitudine - 10 lei Glicemie - 5 lei EKG - 10 lei Spirometrie - 5 lei Ex. coprobacteriologic - 10 lei Ag. HbS - 45 lei Anti HCV - 45 lei Test HIV - 45 lei Testare psihologica - 30 lei Audiometrie - 5 lei Probe vestibulare si de echilibru - 5 lei Determinare acuitate vizuala - 5 lei Se va incheia contract de prestari servicii de medicina muncii
- Număr anunț
- DA27729034
- Autoritate contractantă
- ORASUL SALISTE (CUI 4306950)
- Furnizor / câștigător
- DIAMED SERV SRL (CUI 16153663)
- Cod CPV
- 85147000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3,35 RON
- Valoare atribuită
- 3,35 RON
- Data publicării
- 07.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.