Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea pentru Reforma Feroviara (ARF) doreste achizitionarea de carburant -Benzina fara plumb- pe baza de carduri de credit pentru alimentarea celor trei autoturisme : 2X Dacia DUSTER si 1X SUZUKI aflate in dotarea ARF. Cantitatea de benzina " Premium fara plumb " sub forma de carduri de credit pentru alimentare cu carburant pentru cele doua autoturisme Dacia DUSTER este de maxim 150l/luna /autovehicul, respectiv o cantitate de 150l /luna , pentru autoturismul SUZUKI. Durata contractului este de 2 luni incepand cu data de 01.05.2021 pana la data de 30.06.2021, cu incadrarea in resursele financiare cu aceasta destinatie, conform art. 165, alin.1 din HG365/2016 pentru aprobarea Normelor Metodologice de aplicare a prevederilor referitoare la atribuirea contractului de achizitie publica / acord - cadru din Legea nr. 98/2016 privind achizitiile publice. Cardurile de credit existente se vor alimenta din momentul semnarii contractului. Suma in lei cu care se vor incarca lunar cardurile - nu va depasii echivalentul a :150 litri carburant benzina "premium fara plumb pentru fiecare autoturism Dacia DUSTER, respectiv cantitatea de 150l carburant benzina premium fara plumb pentru autoturismul SUZUKI.
- Număr anunț
- DA27843649
- Autoritate contractantă
- Autoritatea pentru Reforma Feroviara (CUI 37314940)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
- Cod CPV
- 09132100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4,15 RON
- Valoare atribuită
- 4,15 RON
- Data publicării
- 26.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.