Atribuită Cumpărare directă

REFERATE NR ; 1132 /06.03.2021-SETIA CL.CARDIOLOGIE 983 /26.02.2021-BIROU ADMINISTRATIV 1133 /08.03.2021-LABORATOR ANALIZE MEDICALE JUDETEAN 1085 /03.03.2021-STATIE DE DIALIZA 1119/05.03.2021-LABORATOR ANALIZE MEDICALE MATERN

Număr anunț
DA27692514
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
Furnizor / câștigător
BOSANCHI MIHAELA LENUTA SAN COLOR INTEPRINDERE FAMILIALA (CUI 12504761)
Cod CPV
44411000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
602 RON
Valoare atribuită
602 RON
Data publicării
01.04.2021 00:00
Data finalizării
01.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

602 RON

din 602 RON estimat