Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de intretinere si reparatie a strazilor,aleilor,podurilor si a zonelor betonate prin plombare cu mixtura BA16

Număr anunț
DA27874567
Autoritate contractantă
COMUNA LIVEZENI (CUI 4619140)
Furnizor / câștigător
ROMARIS SRL (CUI 13658530)
Cod CPV
45233141-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
449,65 RON
Valoare atribuită
449,65 RON
Data publicării
28.04.2021 00:00
Data finalizării
29.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

449,65 RON

din 449,65 RON estimat