Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de igienizare corp A si B sectia Interne Spitalul Orasenesc Dr Valer Russu Ludus, in conformitate cu anuntul publicitar ADV1204063 din 26.03.2021.

Număr anunț
DA27702148
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "DR. VALER RUSSU" LUDUS (CUI 4323543)
Furnizor / câștigător
CIPRIS CONSTRUCT SRL (CUI 19110136)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24,12 RON
Valoare atribuită
24,12 RON
Data publicării
02.04.2021 00:00
Data finalizării
02.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24,12 RON

din 24,12 RON estimat