Atribuită
Cumpărare directă
Verificare tehnica periodica pentru butelii de aer comprimat de respiratie din completul costumelor de scafandrii, dupa cum urmeaza: 1. butelie aer comprimat 10 L/300 bar -6 buc. 2. butelie aer comprimat 0,44 L200 bar SPARE AIR300 (aluminiu) -3 buc. 3. butelie aer comprimat 15 L/200 bar -4 buc. 4. butelie aer comprimat 3 L/300 bar -2 buc. Operatiuni in cadrul verificarii:- test hidraulic ISCIR, valabilitate 5 ani conform prescriptia tehnica PT C4;- curatat ultrasonic robineti M25x2 in solutie de BIOX;- inlocuit kit service anual robineti butelie M25x2 ( pentru butelii 10, 15 si 3L);- inlocuit oring etansare butelie SPAREAIR 3000 - verificare vizuala interior butelie;- curatare mecanica si tratament chimic ( daca este necesar ) la interiorul buteliei.
- Număr anunț
- DA27849382
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "SERBAN CANTACUZINO" AL JUDETULUI PRAHOVA (CUI 2998382)
- Furnizor / câștigător
- KITY KRENTZ SRL (CUI 24543063)
- Cod CPV
- 71630000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2,57 RON
- Valoare atribuită
- 2,57 RON
- Data publicării
- 26.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.