Atribuită Cumpărare directă

Banda indicatoare autoadeziva abur / autoclav/ caldura umeda -PREMIUM Banda indicatoare autoadeziva etuva / pupinel / dry heat - caldura uscata - 180C PREMIUM Indicator chimic multiparametru strip integrator tip 4 etuva / pupinel / dry heat PREMIUM referat nr. 3224/24.03.2021

Număr anunț
DA27691531
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASANESC REGELE CAROL I COSTESTI (CUI 5172597)
Furnizor / câștigător
A&D Promo Distribution SRL (CUI 17921700)
Cod CPV
33198200-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
280 RON
Valoare atribuită
280 RON
Data publicării
01.04.2021 00:00
Data finalizării
01.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

280 RON

din 280 RON estimat