Atribuită
Cumpărare directă
545038501 echiv (963601121) – Filtru combustibil Dolmar 109 – 20 lei/buc – 10 buc 503443201 echiv (591375401) – Filtru combustibil Husqvarna 576XP – 20 lei/buc – 4 buc 581756202 echiv (591375201) – Furtun combustibil Husqvarna 576 XP – 25 lei/buc – 4 buc 580457501 echiv (580457501) – Buson benzina si ulei Husqvarna 576 – 18.9 lei/buc – 4 buc
- Număr anunț
- DA27786540
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta Avram Iancu al judetului Cluj (CUI 4288152)
- Furnizor / câștigător
- MOTO UNELTE COMSERV SRL (CUI 26141704)
- Cod CPV
- 16600000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 456 RON
- Valoare atribuită
- 456 RON
- Data publicării
- 16.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.