Atribuită
Cumpărare directă
Pachet servicii de telefonie mobila (voce si date) in conformitate cu cerintele caietului de sarcini , a propunerii finaciare si a propunerii tehnice, inregistrate la ANRSC cu nr. 906009/15.04.2021 Valoarea pachetului este de 20880 euro fara TVA, respectiv 102.823, 56 lei fara TVA. Echivalarea euro/lei s-a facut la cursul BNR valabil la data de 16.04.2021, respectiv 1euro = 4,9245 lei
- Număr anunț
- DA27796509
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA NATIONALA DE REGLEMENTARE PENTRU SERVICIILE COMUNITARE DE UTILITATI PUBLICE (CUI 14935787)
- Furnizor / câștigător
- TELEKOM ROMANIA MOBILE COMMUNICATIONS S.A. (CUI 11952970)
- Cod CPV
- 64210000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 102,82 RON
- Valoare atribuită
- 102,82 RON
- Data publicării
- 19.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.