Atribuită Cumpărare directă

Servicii de instruire periodica SSM si SU pentru perioada ianuarie- martie 2024

Număr anunț
DA34815555
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala nr. 96 (CUI 32375750)
Furnizor / câștigător
QUALITY SAFETY SERVICES SRL (CUI 31294267)
Cod CPV
71317100-4 · Servicii de consultanta in protectia contra incendiilor si a exploziilor si in controlul incendiilor si al exploziilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
10.01.2024 13:45
Data finalizării
11.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON