Atribuită
Cumpărare directă
1 CV EXAMINARI AVIZ MEDICAL: 9 PER x 200 lei/pers= 1800 lei 2 CV EXAMINARI AVIZ PSIHOLOGIC 9 PERx 50 lei/pers-= 450 lei 3 CV ANALIZE MEDICALE HIV 2 PER x 45 lei/pers= 90 lei 4 CV ANALIZE MEDICALE HBS 2PERx 35 lei./pers= 70 lei 5 CV ANALIZE MEDICALE HCV 2PERx 35 lei/pers= 70 lei 6 CV ANALIZE COPROPARAZITOLOGIC 24PER x 15 lei/pers= 360 lei 7 CV ANALIZE MEDICALE COPROBACTERIOLOGIC 15PERx 20 lei/pers= 300 lei 8 CV RECIPIENTE 40 PER x 1 leu/pers= 40 lei
- Număr anunț
- DA27702868
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Exploatare a Patrimoniului Municipiului Pitesti (CUI 18812396)
- Furnizor / câștigător
- NATISAN MEDICINA GENERALA SRL (CUI 15450062)
- Cod CPV
- 85148000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3,18 RON
- Valoare atribuită
- 3,18 RON
- Data publicării
- 02.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.