Atribuită
Cumpărare directă
Articole sanitare: Teu cu mufa, dimensiune Ø 25 – 1 buc; PE, dimensiune Ø 25 – 20 buc; cot egal, dimensiune Ø 25 – 2 buc; cot cu mufa, dimensiune Ø 25 – 1 buc; robinet simplu, dimensiune ¾” – 1 buc; furtun, dimensiune ¾” – 15 buc; pistol udat cu conector, dimensiune ¾” - 1 buc. Cot compresiunePE D32 cu niplu – 2 buc; conector compresiune cu mufa D32 – 2 buc; cot compresiune D32 egal – 1 buc; cot compresiune D32-40 – 2 buc; brida metalica D40 – 2 buc; brida metalica D32 – 1 buc; tub PE D40 – 5 ML; tinci alb, sac 25kg – 3 saci.
- Număr anunț
- DA27758595
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
- Furnizor / câștigător
- CASA SRL (CUI 10121654)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 318 RON
- Valoare atribuită
- 318 RON
- Data publicării
- 13.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.