Atribuită
Cumpărare directă
1. Instalatii de stingere cu apa: - hidranti interiori, exteriori si verificarea lunara/intretinere periodica = 2700.00 RON/luna 2. Instalatie de semnalizare, detectare si alarmare in caz de incendiu : - verificare lunara/intretinere periodica - 5 instalatii = 3200.00 RON /luna 3. Verificare si incarcare stingatoare incendiu: - stingator P6 icarcat - 27 buc. - stingator P6 verificat - 185 buc. - stingator P1 verificat - 15 buc. - stingator G2 verificat - 20 buc. - stingator G5 verificat - 15 buc 01.05.2021-31.12.2021 VALOARE FARA TVA =47200+ 4500 LEI INCARCARE SI VERIFICARE STINGATOARE IN CAZ DE PRELUNGIRE PE 4 LUNI (01.01.2022-30.04.2022)= 23600 LEI CONFORM OFERTA DE PRET NR.7766/23.04.2021
- Număr anunț
- DA27880567
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
- Furnizor / câștigător
- SESAM PROTECT SRL (CUI 27105203)
- Cod CPV
- 50413200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 75,30 RON
- Valoare atribuită
- 75,30 RON
- Data publicării
- 29.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.