Ofertă acceptată Cumpărare directă

Trusa pentru perfuzie compatibila cu Volumat si istem de adaptare Amika

Număr anunț
DA34460312
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DR. C. I. PARHON (CUI 4540895)
Cod CPV
33194120-3 · Articole pentru perfuzii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.391.027 RON
Data publicării
08.11.2023 11:23
Data finalizării
09.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.391.027 RON