Atribuită Cumpărare directă

Montare anvelope vara pentru auto: BR 05 LXK (205/55 R16) BR 05 EBW ( 215/60 R 16) BR 05 EBV ( 215/60 R 16) BR 04 VNJ (205/55 R16) BR 99 WRP ( 205/55 R16)

Număr anunț
DA27743463
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU DEZVOLTARE REGIONALA A REGIUNII DE DEZVOLTARE SUD-EST (CUI 11733112)
Furnizor / câștigător
ROMWEST EURO SRL (CUI 15739584)
Cod CPV
50116500-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
340 RON
Valoare atribuită
340 RON
Data publicării
09.04.2021 00:00
Data finalizării
12.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

340 RON

din 340 RON estimat