Atribuită
Cumpărare directă
Aceasta achizitie tine loc de comanda ferma si s-a initiat in baza referatului nr. 9080/09.04.2021 formulat de ATI2. Adresa de livrare: Magazia de materiale sanitare - Timisoara, Bdul 16 Decembrie 1989 nr. 22-24. Prezenta achizitie SEAP are o valabilitate de maxim 60 de zile.Netrimiterea marfii in acest termen, atrage dupa sine anularea comenzii
- Număr anunț
- DA27776123
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
- Furnizor / câștigător
- TMS - TOP MEDICAL SUPPLIER SRL (CUI 26950950)
- Cod CPV
- 14430000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 630 RON
- Valoare atribuită
- 630 RON
- Data publicării
- 15.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.