Ofertă acceptată Cumpărare directă

Adaptor placa retea USB 3.0, Ethernet RJ 45 10/100/1000 MBs

Număr anunț
DA34445611
Autoritate contractantă
JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
Cod CPV
30237135-4 · Placi de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.025.380 RON
Data publicării
07.11.2023 11:23
Data finalizării
09.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.025.380 RON