Atribuită Cumpărare directă

Pachet servicii informare si publicitate pt proiectul „Îmbunatatirea calitatii vietii in orasul Brezoi, prin infiintarea unui centru multifunctional pentru tineret si prin amenajarea saptiilor urbane”, finantat prin POR 2014-2020 /Axa Prioritară 13 ; Obiectiv Specific 13.1, cod CPV 79341000-6 Servicii de publicitate (Rev.2), 79810000-5 Servicii tipografice (Rev.2): anunţ / comunicat incepere proiect - print si online, in publicatia locala / regionala cu cele mai mari tiraje, vanzari, abonamente, trafic - 1 buc x 700 lei; anunţ / comunicat finalizare proiect - print si online, in publicatia locala / regionala cu cele mai mari tiraje, vanzari, abonamente, trafic - 1 buc x 700 lei; panouri temporare 3x2 m cu suport din structura metalica - 2 buc x 3000 lei; autocolante + placă permanentă - 1 buc x 1000 lei; Produsele şi serviciile de informare și publicitate vor respecta Caietul de sarcini, prevederile Contractului de Finanțare și Manualului de Identitate Vizuală pentru POR 2014-2020, editia in vigoare.

Număr anunț
DA27718491
Autoritate contractantă
UAT ORAS BREZOI (CUI 2541894)
Furnizor / câștigător
VILSPOPRESS SRL (CUI 15990690)
Cod CPV
79341000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8,40 RON
Valoare atribuită
8,40 RON
Data publicării
06.04.2021 00:00
Data finalizării
07.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8,40 RON

din 8,40 RON estimat