Atribuită Cumpărare directă

SERVICIUL AFERENT LUNII MAI 2021 Service lunar. Curatare senzori, testare soft, verificare functionare instalatii, verificare conexiuni, verificare stare acumulatori, verificare schimbari structurale, verificare stare de integritate echipamente. Informare beneficiar asupra echipamentelor defecte. Pentru remedierea defectiunilor se vor intocmi oferte de pret cu echipamente nefunctionale si acestea se vor inainta beneficiarului. Toate reviziile se consemneaza in Registru de service conform Legea 333/2003 Autorizatie Seria B, Nr. 0443/12.02.2021 IGPSU -CNSIPC ISO 9001 :2015/ ISO 14001:2015/ ISO 27001:2018/ ISO 45001:2018

Număr anunț
DA27864391
Autoritate contractantă
Gradinita Nr280 (CUI 8045733)
Furnizor / câștigător
VIDEO CAM & DATA SRL (CUI 26743920)
Cod CPV
79711000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
300 RON
Valoare atribuită
300 RON
Data publicării
28.04.2021 00:00
Data finalizării
28.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

300 RON

din 300 RON estimat