Atribuită Cumpărare directă

Multifuncționala - 1 buc. x 4.359,14 lei = 4.359,14 lei; Tonere aferente - 1 set - 4 x 162,50 lei = 650,00 lei,

Număr anunț
DA27801159
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA ORADEA S.A. (CUI 54760)
Furnizor / câștigător
CG & GC HITECH SOLUTIONS SRL (CUI 27188870)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5,01 RON
Valoare atribuită
5,01 RON
Data publicării
19.04.2021 00:00
Data finalizării
20.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5,01 RON

din 5,01 RON estimat