Atribuită Cumpărare directă

Nr. Denumire Produs / Serviciu Cantitate UM Crt. Cod Valuta 1 9302573DEZ REZ AUTOCUT 2.4 mm (PORTOCALIU) 60.00 ML 0.55 RON 33.00 lei+tva 2 7020200HP10 ULEI AMESTEC 1L 3.00 BUC 26.05 RON 78.15 lei+tva 3 70205160000 ULEI LANT FOREST 1L 2.00 BUC 12.61 RON 25.22 lei+tva 4 L-3610 Lant drujba 22 colti (L-3610 COLT 3/8 11 PMC3) 2.00 BUC 35.20 RON 70.40 lei+tva Livrare gratuita.

Număr anunț
DA27790525
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
Furnizor / câștigător
DYNAMIC TOOLS SRL (CUI 10137316)
Cod CPV
44540000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
207 RON
Valoare atribuită
207 RON
Data publicării
16.04.2021 00:00
Data finalizării
19.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

207 RON

din 207 RON estimat