Atribuită
Cumpărare directă
Carte - A History of Romanian Theatre from Communism to Capitalism, autor Cristina Modreanu - 1 buc. Pret total = 628,57 x 1 buc = 628,57 lei fara TVA, Pret cu TVA 5% =660,00 lei Transport inclus în pret Termen de livrare 45 zile Beneficiar Universitatea Babes-Bolyai Cluj-Napoca, Facultatea de Teatru și Film - solicitant Camelia Lup Responsabil achizitie - Doru Miu
- Număr anunț
- DA27703708
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- IST ULTRA SRL (CUI 16813298)
- Cod CPV
- 22110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 629 RON
- Valoare atribuită
- 629 RON
- Data publicării
- 02.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.