Atribuită
Cumpărare directă
Consiliul Județean Caraș - Severin dorește achiziționarea Poliței de Asigurare de Răspundere Civilă Auto RCA pentru autovehiculul SKODA OCTAVIA, an fabricație 2011, capacitate 1798 cm3, putere 118 Kw, masa 1350 kg., sașiu TMBBK61Z8C8009649, pe o perioadă de 1 an calendaristic (18.04.2021 - 18.04.2022)
- Număr anunț
- DA27720424
- Autoritate contractantă
- JUDETUL CARAS-SEVERIN (CUI 3227890)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 307 RON
- Valoare atribuită
- 307 RON
- Data publicării
- 06.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.