Atribuită Cumpărare directă

Consiliul Județean Caraș - Severin dorește servicii de asigurare de răspundere civilă obligatorie auto (RCA) pentru: Autoturismul Dacia Duster , an fabricație 2015, capacitate 1461 cmc, masa 1.875 Kg, Diesel , putere 80 kw, sașiu UU1HSDADG52743870, pentru o perioadă de 1 an calendaristic începând din 23.04.2021.

Număr anunț
DA27778746
Autoritate contractantă
JUDETUL CARAS-SEVERIN (CUI 3227890)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
388 RON
Valoare atribuită
388 RON
Data publicării
15.04.2021 00:00
Data finalizării
15.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

388 RON

din 388 RON estimat