Atribuită Cumpărare directă

Caserole de catering cu capac de unica folosinta pentru alimente. Caserole: 375 g VOLUM 300-400 ml R.A. Insp. Spec. Neagu-Modiga Ref. nr. 3883/05.04.2021

Număr anunț
DA27788977
Autoritate contractantă
SPITALUL GENERAL C.F GALATI (CUI 3127328)
Furnizor / câștigător
ALL 4 SAFE SRL (CUI 17275596)
Cod CPV
39222100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
375 RON
Valoare atribuită
375 RON
Data publicării
16.04.2021 00:00
Data finalizării
16.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

375 RON

din 375 RON estimat