Atribuită
Cumpărare directă
Conform ofertei nr 12156/27.04.2021 Nr crt. Serie sasiu Nr. Inmatriculare Valabilitate Prima Total (ron) 1 UU1L5220563400553 B103UKS 6 luni 427.15 2 UU1L5220363400549 B103UKV 6 luni 427.15 3 UU10SDPH562965174 B103PLL 6 luni 361.8 4 VF1HJD40663305056 B103ULK 6 luni 361.8 5 UU1L5220963400555 B103PLO 6 luni 349.49 Total: 1927.39 ron
- Număr anunț
- DA27862500
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA STRAZI, PODURI SI PASAJE BUCURESTI SA (CUI 37832160)
- Furnizor / câștigător
- S.A.-R. CITY INSURANCE (CUI 10392742)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,93 RON
- Valoare atribuită
- 1,93 RON
- Data publicării
- 27.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.