Atribuită
Cumpărare directă
Ghid pentru etica in afaceri. 50 de metode prin care sa protejezi oamenii, planeta si profitul 1 65.00 lei fara TVA Ghid pentru vanzari de succes. Foloseste-ti mintea, nu forta, pentru a avea succes in vanzari 1 65.00 lei fara TVA Ghid pentru gandirea inteligenta. 60 de idei sclipitoare in business 1 65.00 lei fara TVA Ghid pentru negociere. Cum sa devii un maestru al negocierii 1 65.00 lei fara TVA Ghid pentru coaching. Un mod practic de a deveni un coach sigur pe sine 1 65.00 lei fara TVA Bazele contabiliatii intreprinderii 1 42.50 lei fara TVA In asteptarea reformelor. Viata agrara a Basarabiei in primele decenii ale stapanirii imperiale ruse 1 81.60 lei fara TVA Romania de la 1859 la 1939. Impliniri si limite ale modernizării 1 62.38 lei fara TVA Nu esti ceea ce ai! Cateva lectii despre bani si prosperitate pentru copii 1 32.00 lei fara TVA Simboluri in arhitectura palatelor financiar-bancare: 9 secole de arhitectura in 666 imagini 1 198.00 lei fara TVA The little book of economics 1 49.00 lei fara TVA Antreprenoriat. Drumul de la idei catre oportunitati si succes in afaceri 1 72.29 lei fara TVA Profit din excelenta. Intampinarea curentului Tech cu munca uimitoare si slujbe durabile 1 65.71 lei fara TVA Antreprenor in dificultate, caut finantare 1 33.33 lei fara TVA Manager sau impostor 1 33.33 lei fara TVA Microeconomie 1 57.05 lei fara TVA Ghid de investitii 1 57.14 lei fara TVA Liderul poti fi tu 1 42.86 lei fara TVA Toti marketerii sunt mincinosi 1 25.71 lei fara TVA
- Număr anunț
- DA27701828
- Autoritate contractantă
- Banca Nationala a Romaniei (CUI 361684)
- Furnizor / câștigător
- BLACK CAT BOOKS SRL (CUI 27672100)
- Cod CPV
- 22113000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2,28 RON
- Valoare atribuită
- 2,28 RON
- Data publicării
- 02.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.