Atribuită Cumpărare directă

OPERATOR RESPONSABIL CU SUPRAVEGHEREA TEHNICA A INSTALATIILOR / ECHIPAMENTELOR– OPERATOR RSVTI, modul B - curs organizat în vederea prelungirii valabilitatii autorizatiei, conform prevederilor Ordinului nr. 130/2011 pentru aprobarea Metodologiei privind autorizarea operatorului responsabil cu supravegherea tehnica a instalatiilor/echipamentelor din domeniul ISCIR. Locatie: orasul CONSTANTA Perioada, conform oferta transmisa: 26-29.04.2021. Durata cursului: 12 ore Data estimata pentru începerea cursului: în momentul constituirii unei grupe de cursanti. Conditii de acceptare la curs: persoane care detin autorizatia de operator RSVTI eliberata de ISCIR. Actele necesare pentru înscriere se depun la sediul CNCIR agreat de solicitant: •Cerere de înscriere; •Comanda curs; •Copie dupa actul de identitate; •Autorizatie operator RSVTI, în copie; Programul de instruire este finalizat cu eliberarea adeverintei de absolvire a cursului, necesara pentru prelungirea valabilitatii autorizatiei.

Număr anunț
DA27808915
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA MARITIMA DIN CONSTANTA (CUI 2747321)
Furnizor / câștigător
CNCIR S.A. - Compania Nationala pentru Controlul Cazanelor, Instalatiilor de Ridicat si Recipientelor sub presiune (CUI 27787860)
Cod CPV
80530000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
500 RON
Valoare atribuită
500 RON
Data publicării
20.04.2021 00:00
Data finalizării
20.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

500 RON

din 500 RON estimat