Atribuită
Cumpărare directă
Prelevari de probe de sol conf. Ord. nr. 756/97 si determinari asupra elementelor chimice in sol - hidrocarburi di petrol (10.4 din AIM) : - S1 -Depozit CLU (la 5 cm, la 30 cm - 2 derterminari anual); - Metoda de analiza - LMB-PS.31; -S2 - Rampa CF (la 5 cm, la 30 cm) - 2 determinari anual - Metoda de analiza - LMB-PS.31 Nivelul de zgomot l limita incintei (10,5 din AIM): Nord, Sud, Est, Vest - 4 determinari anual - conform SR 10009/2017.
- Număr anunț
- DA27692317
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA TERMOENERGETICA S.A. (CUI 41269473)
- Furnizor / câștigător
- BIOSOL PSI SRL (CUI 13341727)
- Cod CPV
- 71610000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 800 RON
- Valoare atribuită
- 800 RON
- Data publicării
- 01.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.