Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine analize apa potabila dializa lunare (13 probe/lunar) si analize semestriale (7 probe/semestru), conform oferta 199/05.04.2021: - set analize fizico-chimice si microbiologice lunare ( 5 indicatori) : 121 lei ; 13 probe*121 lei/proba*12 luni=18 876 lei - set analize fizico-chimice semestriale ( 24 indicatori) : 743 lei ;7 probe*743 lei/proba*2 semestre=10 402 lei Total analize /an=29 278 lei conform oferta de pret 809/08.04.2021
- Număr anunț
- DA27857065
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
- Furnizor / câștigător
- BIOSOL PSI SRL (CUI 13341727)
- Cod CPV
- 71610000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29,28 RON
- Valoare atribuită
- 29,28 RON
- Data publicării
- 27.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.