Atribuită Cumpărare directă

HARTIE A4 = 6 BUC X 14,29=85,74, BIBLIORAFT = 12 BUC X 6,72=80,64, FOLII TRASP= 5 BUC X 8,4=84, DOSAR CU SINA = 10 BUC X 0,672=6,72, DOSAR PLIC = 10 BUC X0,672= 6,72, CAPSATOR = 3 BUC X 10,08=30,24, PIX = 25 BUC X 1,26=31,5, CORECTOR FLUID= 6 BUC X 3,36=20,16, LINIAR= 3 BUC X 2,52=7,56, CLIPS HARTIE = 10 BUC X 0,42=4,2, CAPSE 24/6= 5 BUC X 1,68=8,4, ETICHETE = 3 BUC X 21=63, RADIERA= 5 BUC X 0.84=4,2, SCOTCH = 5 BUC X 4.2=21, CAIET A4= 5BUC X 3.36=16,8, MARKER NEGRU= 3 BUC X 2.1= 6.3, LIPICI = 3 BUC X 2,52=7,56, CREION= 3 BUC X 0,42=1,26, ASCUTITOARE= 3 BUC X 1,68=5,04, REGISTRU= 5 BUC X12.6= 63, COPERTA A4= 10 BUC X 1,26=12,6 TOTAL = 566,64

Număr anunț
DA27866293
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC HATEG (CUI 4375011)
Furnizor / câștigător
MEDIA NET SRL (CUI 15343414)
Cod CPV
30190000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
567 RON
Valoare atribuită
567 RON
Data publicării
28.04.2021 00:00
Data finalizării
29.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

567 RON

din 567 RON estimat