Atribuită Cumpărare directă

SERVICII ORGANIZARE EVENIMENTE DGASPC BUZAU Proiect COD SMIS 129087, conform Comunicare nr. 15202/16.04.2021, Anunt Publicitate ADV1207341 din 13.04.2021, ora 10.46, publicat in SICAP si a documentatiei nr.14.453 din 12.04.2021, publicata si pe site-ul institutiei:http:www.dgaspc-buzau.ro/achizitii-publice/anunturi publice”, COD CPV : 79951000-5, in data de 26.04.2021 la sediul indicat in Comanda nr. 1/15203/16.04.2021.

Număr anunț
DA27802442
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Buzau (CUI 17091470)
Furnizor / câștigător
MOARA DRAGAICILOR SRL (CUI 14391430)
Cod CPV
79951000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6,55 RON
Valoare atribuită
6,55 RON
Data publicării
19.04.2021 00:00
Data finalizării
19.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6,55 RON

din 6,55 RON estimat