Atribuită Cumpărare directă

PUR VASE BUC 1.000 10.0000 TRIUMF BUC 2.000 10.8403 CIF CREMA 500ML BUC 1.000 8.3193 SOLUTIE GRESIE BUC 2.000 10.8403 DOMESTOS BUC 2.000 9.1597 DETARTRANT NUFAR BUC 2.000 6.6387 CLIN REZERVA BUC 4.000 4.1176

Număr anunț
DA27820120
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Aiud (CUI 9054586)
Furnizor / câștigător
MEDIA PAPER SRL (CUI 15159862)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
110 RON
Valoare atribuită
110 RON
Data publicării
21.04.2021 00:00
Data finalizării
22.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

110 RON

din 110 RON estimat