Atribuită
Cumpărare directă
ASEVI PARDOSELI BUC 2.000 10.0000 SOLUTIE WC BUC 1.000 54.6218 CLIN REZERVA BUC 5.000 4.1176 PUR BUC 1.000 5.7983 AJAX GEAM BUC 1.000 3.7815 CLIN POMPA BUC 6.000 5.7983 DETARTRANT NUFAR BUC 10.000 6.6387 DOMESTOS BUC 10.000 9.1597 BREF LICH BUC 2.000 5.4622 PIX BUC 1.000 0.6723 SACI MANAJ BUC 6.000 2.1008 ACE 2L BUC 6.000 7.4790 BREF WC BUC 7.000 6.3025 HARTIE IGIENICA BUC 24.000 0.9244
- Număr anunț
- DA27820442
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic Aiud (CUI 9054586)
- Furnizor / câștigător
- MEDIA PAPER SRL (CUI 15159862)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 433 RON
- Valoare atribuită
- 433 RON
- Data publicării
- 21.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.