Atribuită
Cumpărare directă
Filtru BV antibacterian-antiviral-antimicrobian, -port umidificare Bacterial/Viral Filter -eficienta filtrare bacteriana 99.999%, virala 99.999% -rezistenta @ 30 LPM: 60pa *spatiu: 38ml Volum tidal: 150-1500ml -conectori: 22M/15F-22F/15M Greutate: 22g Port monitorizare gaze Ambalat individual : STERIL Mod impachetare : 100buc/cut Pe eticheta sunt inscrise: marcaj CE, STERILI (etilene oxid), nr. LOT, Data FAbricatie/Expirare, Nume si adresa Producator
- Număr anunț
- DA27716189
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL EP. N. POPOVICI BEIUS (CUI 4558680)
- Furnizor / câștigător
- NEW ELLE MEDICAL SRL (CUI 27451231)
- Cod CPV
- 42514320-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 499 RON
- Valoare atribuită
- 499 RON
- Data publicării
- 06.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.