Ofertă acceptată Cumpărare directă

Carota pentru metal cu burghiu de ghidaj 16/20/25/40

Număr anunț
DA34461557
Autoritate contractantă
EDILUL C.G.A. S.A. (CUI 11339178)
Cod CPV
44511000-5 · Scule de mana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
28.088.917 RON
Data publicării
09.11.2023 11:23
Data finalizării
09.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.088.917 RON