Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de colectare, transport si eliminare finala a deseurilor medicale cod 18 01 06* (clasificare conform HG 856/2002) Servicii de colectare, transport si eliminare finala deseuri medicale - cod 180101(180103*), cod 180102(180103*), cod 180103*, cod 180104 - confom HG 856/2002 si OMS 1226/2012.
- Număr anunț
- DA27729176
- Autoritate contractantă
- Spitalulul Clinic de Ortopedie Traumatologie si TBC Osteoarticular Foisor (CUI 5062357)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT WASTE MANAGEMENT S.R.L. (CUI 18889519)
- Cod CPV
- 90524400-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17,86 RON
- Valoare atribuită
- 17,86 RON
- Data publicării
- 07.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.