Atribuită Cumpărare directă

Pachet coturi: {Cot PE j 25 Egal (30.00 buc. x 4.32 = 129.60), Cot SBE 3/4" (300.00 buc. x 0.80 = 240.00); Cot SBE 1/2" (300.00 Buc. x 0.80 = 240.00)} Total pachet : 609.60 Achizitia se realizeaza conform referat nr. 9838 si 9840/ 02-04-2021 - Formatia Mobilier Urban, ADV nr. 1205856, Oferta - nr. 10516/08-04-2021 (20123/07.04.2021). Persoana de contact Dl. Cristian Stefan FLORESCU - 0764626160 (Sector Mobilier Urban), Alina STEFAN - 0737-747365 (Serviciu Achizitii Publice si Aprovizionare).

Număr anunț
DA27769339
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
Furnizor / câștigător
INTTECH INDUSTRY SRL (CUI 14080611)
Cod CPV
44134000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
610 RON
Valoare atribuită
610 RON
Data publicării
14.04.2021 00:00
Data finalizării
15.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

610 RON

din 610 RON estimat