Atribuită
Cumpărare directă
Pachet furtunuri: {Furtun flexibil aspersor (Rola - 30 metri) (9.00 buc. x 82.00 = 738.00) - Total pachet: - 738.00 Achizitia se realizeaza conform referat nr. 9837/ 02-04-2021 - Formatia Mobilier Urban, ADV nr. 1205856, Oferta - nr. 10516/08-04-2021 (20123/07.04.2021). Persoana de contact Dl. Cristian Stefan FLORESCU - 0764626160 (Sector Mobilier Urban), Alina STEFAN - 0737-747365 (Serviciu Achizitii Publice si Aprovizionare).
- Număr anunț
- DA27769507
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
- Furnizor / câștigător
- INTTECH INDUSTRY SRL (CUI 14080611)
- Cod CPV
- 44165100-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 738 RON
- Valoare atribuită
- 738 RON
- Data publicării
- 14.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.