Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATII CF. DEVIZ NR. E3259/18.10.2023, AR-44-AMB

Număr anunț
DA34461811
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Arad (CUI 7422690)
Cod CPV
50421000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.367.825 RON
Data publicării
09.11.2023 11:23
Data finalizării
09.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.367.825 RON