Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare energie electrica anunt ADV1208052 , cantitatea de 88 Mwh/an este doar estimativa pentru perioada 1.05.2021-31.12.2021 ., furnizorul va emite facturi pentru energia electrica consumata pentru fiecare interval lunar, pe baza indexului contoarelor de energie electrica, existente in punctele de consum ale achizitorului , Posibilitate de prelungire prin act aditional cu mentinerea acestui pret, pentru inca 4 luni 01.01.2022-30.04.2022, sau renegociere , daca aceasta avantajeaza achizitorul
- Număr anunț
- DA27818396
- Autoritate contractantă
- AGENTIA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI ALBA (CUI 5531224)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRICA FURNIZARE SA (CUI 28909028)
- Cod CPV
- 09310000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 56,92 RON
- Valoare atribuită
- 56,92 RON
- Data publicării
- 21.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.