Atribuită Cumpărare directă

LEXMARK TONER T650H21E,T650H11E,T650,BK,25K,ECHIVALENT- 29 BUC CU ECHIPAMENT IN CUSTODIE IMPRIMANTE A4 LEXMARK T654DN LEXMARK TONER X654X11E,BK,36K,X654,X656,X658,ECHIVALENT-74 BUC CU ECHIPAMENT IN CUSTODIE MULTIFUNCTIONALE A4 LEXMARK X654/X656 CU FAX CANON TONER CRG718BK, BK,4.4K,PQ,ECHIVALENT- 1 BUC CANON TONER ,CRG718,C,2.9K,PQ,ECHIVALENT- 1 BUC CANON TONER ,CRG718,Mg,2.9K,PQ,ECHIVALENT- 1 BUC CANON TONER ,CRG718,Y,2.9K,PQ,ECHIVALENT- 1 BUC Furnizarea se va realiza de la intrarea in vigoare a contractului NR. 37002/28.04.2021, respectiv 04.05.2021.

Număr anunț
DA27874589
Autoritate contractantă
APIA - CENTRUL JUDETEAN DOLJ (CUI 20765768)
Furnizor / câștigător
VIC INSERO SRL (CUI 29099973)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22,80 RON
Valoare atribuită
22,80 RON
Data publicării
28.04.2021 00:00
Data finalizării
29.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22,80 RON

din 22,80 RON estimat