Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REPARATII CF. DEVIZ NR E3257/18.10.2023, AR-61-AMB
- Număr anunț
- DA34461974
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Ambulanta Judetean Arad (CUI 7422690)
- Cod CPV
- 50421000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 35.367.825 RON
- Data publicării
- 09.11.2023 11:23
- Data finalizării
- 09.11.2023 11:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.