Atribuită Cumpărare directă

Servicii de curierat in valoare de 2100.84 ron fara TVA, cu valabilitate 01.04.2021 – 31.08.2021

Număr anunț
DA27697103
Autoritate contractantă
DIRECŢIA DE SĂNĂTATE PUBLICĂ JUDEŢEANĂ SUCEAVA (CUI 4244920)
Furnizor / câștigător
FAN COURIER EXPRESS SRL (CUI 13838336)
Cod CPV
64120000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2,10 RON
Valoare atribuită
2,10 RON
Data publicării
01.04.2021 00:00
Data finalizării
01.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2,10 RON

din 2,10 RON estimat