Atribuită Cumpărare directă

Indicator biologic este proiectat pentru monitorizarea procesele de sterilizare cu caldura uscata la 160, 180 ° C. Este compus din doua tuburi (fiole), A Si B. Tubul A contine populatie de Bacillus atrophaeus ATCC 9372 spori îmbibata într-o banda de hârtie atasata la capac. Auxiliar tubul de plastic B protejeaza fiola de sticla care contine mediul de cultura de culoare albastra. Dupa procesul de sterilizare se incubeaza indicatorul biologic prelucrat si indicatorul utilizat ca martor pozitiv pentru un maxim de 48 ore la 37 ± 2 ° C. Lectura ar trebui sa fie la fiecare 10 ore. Declaratie de conformitate, certificat analiza / lot pret afisat / SET fiola A+ fiola B ATENTIE: pentru o sterilizare sunt necesare 2 fiole (A si B) impachetare: 50 fiole / cutie. R.A. Insp. Spec. Neagu-Modiga Ref. nr. 345/31.03.2021

Număr anunț
DA27758164
Autoritate contractantă
SPITALUL GENERAL C.F GALATI (CUI 3127328)
Furnizor / câștigător
AXIOMED SOLUTIONS SRL (CUI 29887513)
Cod CPV
33198200-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
345 RON
Valoare atribuită
345 RON
Data publicării
13.04.2021 00:00
Data finalizării
13.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

345 RON

din 345 RON estimat