Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL CONTINE: 1 BROASCA LEMN Y 55-72-20R-235 CRSM+ZA FER #2000000424460 buc 1 33.5294 2 GARN. MAN. CU SILDURI 72 MM PT. CILINDRU VOPSIT #5945405013710 buc 1 22.605 3 BEC STAN ELV A60 60W E27 24V #8711500090188 buc 20 8.3193 4 DISC DE POL. 125X6X22.23 A24 R #4014855010585 buc 10 7.9832 5 DISC DE POL. 125X6X22.23 A24 R #4014855010585 buc 10 7.9832 6 ELECTROZI OK INOX E308L 61.30-2.5X300 #2000000272429 buc 4 2.2689 7 DISC TAIERE A960 125X1X22.23MM #4014855206544 buc 100 4.1176

Număr anunț
DA27782466
Autoritate contractantă
S.C. TRANSPORT LOCAL S.A. (CUI 1219301)
Furnizor / câștigător
SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
803 RON
Valoare atribuită
803 RON
Data publicării
15.04.2021 00:00
Data finalizării
16.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

803 RON

din 803 RON estimat