Atribuită
Cumpărare directă
1 PREL. 3 POSTURI 3M#2000000185880 #6422161300036 buc 3 22.2689 2 PRELUNGITOR CP 3 PRIZE 1.5M+INTRERUPATOR #8595025324900 buc 2 13.3613 3 BANDA HARTIE PLATA 48X50M REZ MAX 600C #4013307000211 buc 1 7.1429 4 BEC LED NORMAL A60 10.5W 865 L.RECE #8592920044742 buc 8 9.6639 5 DULIE BACHELITA E27 NEAGRA #5949054904696 buc 5 2.437 6 SILICON SPECIAL RENEW 100ML CERESIT #4015000435642 buc 1 12.521 7 REZERVA BURETE 10CM/6MM#2000000136073 buc 10 2.437 8 PUN 50 MICR+ ECOTAXA0.15LEI#5999525100010 buc 1 0.8403 9 TRAFALET ELITACOLOR 250X48X8MM TMAX-PROFI #5949005612311 buc 2 15.8824 10 VOP.DANKE DISP.INT ALB 15L#5946062000037 #5946062005469 #5946062011668 #5946062011637 #5946062011620 buc 2 75.5462 11 VOPSEA DANKE ALB 4L #5946062000129 #5946062003700 buc 2 80.2521 12 DILUANT NITRO 209 0.9L KYN #6422704000898 buc 4 9.1597 13 COADA TELESCOPICA 3M #5945404004986 #8000798243001 #5202707001082 buc 7 16.7227 14 CANAL CABLU 25X16 ADEZIV 2ML #5944016002076 buc 29 4.3697 15 CANAL CABLU 16X16 ADEZIV 2ML #5944016002052 buc 16 3.2773 16 CADRU BOMFAIER 12-LEMN 622007#4891968001347 #4891968001361 #5949034920654 buc 1 10.5042 17 PANZA ABR.STARKE PF P150 #2000000315911 ml 5 5.4622 18 DISC DE DEBITARE PT.OTEL 125X1X22.23 INOX #5998984401225 buc 4 3.9496 19 PATENT SFIC 150MM CR-V TM #3800123103698 buc 1 14.7059 20 PANZA BOMFAIER CR 300X20X0.65-24T #8595149410008 buc 4 1.2605 21 SURUB CU DIBLU INEC 6X60 buc 100 0.1681 22 AUTOCOLANT 67.5CM#2000000144917 ml 2 8.3193 23 FOLIE PETROFLAX 3MM#2000000142951 mp 20
- Număr anunț
- DA27803921
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala ,,Liviu Rebreanu” Tirgu-Mures (CUI 7555327)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,84 RON
- Valoare atribuită
- 1,84 RON
- Data publicării
- 20.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.