Atribuită
Cumpărare directă
Numar oferta : 12543 Data oferta : 2021-04-27 Catre : CASA DE ASIG SAN MURES . Cod articol Denumire #Codbare# UM Buc Pret Vanzare fara TVA Pret Vanzare cu TVA Total cu TVA 1 3800217592025 LAVETE UMEDE M 3/SET MISAVAN #3800217592025 #5903936001002 #6422768015043 buc 2 3.2773 3.9 7.8 2 81417132 BATERIE DURACELL AAK4 BASIC (4BUC-SET) #5000394076952 #5000394017641 buc 1 13.8655 16.4999 16.4999 3 81417137 BATERIE DURACELL AAAK4 BASIC (4BUC-PAC) #5000394077164 #5000394018457 buc 1 12.521 14.9 14.9 4 A75-A31 A75+A31 TEAVA FLEXIBILA VENTIL #8594045937381 #8595580560201 buc 1 10.8403 12.9 12.9 5 B-4280 BANDA 48X66 TESA MARO#2000000145150 #5995808560274 buc 1 4.6218 5.4999 5.4999 6 CANELAT3BUC BURETE VASE SWEET CANELAT 3BUC-SET #5949033009831 buc 3 1.8487 2.2 6.5999 7 PEPB0300 PROSOP PUFINA SOFT 2 ROLE-SET #6422295000901 buc 2 2.9412 3.5 7.0001 8 PURAPLLE750ML PUR APLLE FRESH 750ML #9000101371307 buc 3 5.7983 6.9 20.6999 Total valoare fara TVA : 77.23 Total valoare CU TVA : 91.9
- Număr anunț
- DA27863455
- Autoritate contractantă
- CASA DE ASIGURARI DE SANATATE MURES (CUI 11343845)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 77 RON
- Valoare atribuită
- 77 RON
- Data publicării
- 27.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.